Antiradar RD2020 - Electromall

ElectroMall.cz - distributor radarových detektorů
CZ Radar
Přejít na obsah

Antiradar RD2020

 CZ Radar RD2020

Náš radarový detektor je určen pro provoz výhradně v České republice pro který byl navržen a odlaďen.
Našim cílem bylo vytvořit cenově dostupný detektor schopný spolehlivě detekovat nejrozšířenější metody měření rychlosti na českých komunikacích. Zejména pak měření zařízením RAMER (stacionární/mobilní/v automobilech). Detektor je také opatřen detekcí měření laserem (používá zejména městská policie). Spolehlivost detekce laseru je ale obecně nižší. Zde jsou uspěšné rušičky/antiradary, jejichž použití je však v ČR nezákonné.
Naproti tomu použití radarových detektorů je v České Republice zcela legální.

RD2020 je malé zařízení s hmotností pouhých 80g. Lze ho připevnit na čelní sklo, uchytit na palubní desku pomocí suchého zipu, nebo jen položit na silikonovou podložku.
Jeho ovládání je intuitivní a uživatelsky přívětivé a to i díky komunikaci v českém jazyce.

Před nákupem si prosím ověřte, zda Vaše vozidlo není opatřeno čelním sklem s pokovenou vrstvou. V tom případě by Vám detektor nemusel fungoval správně. (I na těchto sklech bývají průřezy pro senzory, které jsou bez této vrstvy - zde je montáž detektoru možná).

I přes odladění pro provoz na českých komunikacích není možné vyrobit zařízení, které by občas nehlásilo poplach i na místech bez měření (automatické dvěře čerpacích stanic, vysílače mobilních telefonů, kamery pro řízení provozu, antikolizní systém některých nových luxusních vozů Audi). Procento poplachů je však velmi nizké, srovnatelné s přístroji s cenou přesahující 10 000,-

Návrat na obsah